kuulutame peavoolumeedia lõpetatuks

lgp Vabariigi Presidendi avaldusega Youtube’is kuulutame peavoolumeedia ajastu ametlikult lõpetatuks :-) tõepoolest, miks peaks seda tegema näiteks hommikutelevisioonis, kui sellisel kujul on asi oluliselt paremini iga kodanikuni viidud?

Postitatud rubriiki sahteldamata asjad. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
 • WASHINGTON (AFP) — The Pulitzer Prizes, the most prestigious US journalism awards, announced Monday they were expanding to include online-only publications.

  http://www.google.com/hostednews/afp/article/AL…, 12 hours ago.

 • Gena

  Kuulutame.
  Andy Rooney just rääkis 60 minutis, kuidas ajalehtedele on kadu kuulutatud alates raadio leiutamisest.

 • pk2000

  Uskumatu :) Ma just nädal tagasi mõtlesin, et peaks talle kirjutama ja soovitama seda teha…

 • liigub, liigub: http://www.postimees.ee/?id=56510
  mul on selle kõigega seoses mõned programmilised seisukohad, aga ma tegelen nende väljendamisega millalgi mõnes teises kanalis

 • tuisk

  see on kõige säravam kommentaar (presidendikantselei channeli lehelt):

  see on küll lahe et te tegite ka oma kasutaja,sain just reporterist teada :D
  kui te viitsite siis subscribyge vastu ja lisage s6braks,aitäh

 • olgu muideks öeldud, et “number 10” follow'dab Twitteris automaatselt kõiki, kes neid follow'davad – vältimaks kurnavat suhtlust sõbraks tahtjatega :-) (kui nad avasid siis pidasid mõned britid seda muidugi kole spooky'ks, et kuidas ikka PM teab et nad teda follow'vad ja kas vastu-follow'iga on kellegi privaatsust rikut)

  aga kommentaaride tase on meil … nagu ta on. kuivõrd pole eriti harjutud, et netis võiks miski sisuline arutelu toimuda (või Riigikogus? kuidas selle eelarve ettevalmistava protsessi läbipaistvusega nüüd oligi, kui opositsiooni poolelt vaadata?) kipub mass tekitama läbu.

  aga nagu ütleb Shirky – kuniks on neid kes hoolivad ei pääse vandaalid võimule (ja kui hoolijad lõpetaks oleks vikipeedia paari päevaga pasalasu).

  seega jäta oma asjalik kommentaar (soovitavalt midagi paremat kui lihtsalt “tubli!”), modi lolle komme alla ja häid üles ning lepi sellega, et meil on timukraatia ning sõnavabadus :-)

 • Ago

  ja odavamalt ka

 • Ago

  ja odavamalt ka

 • Pingback: Natuke Deformeerunud » Blog Archive » Ajastute lõpu kuulutajad()

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.