Korralduslikud tingimused

Alates 2012 kevad olen täiskohaga Creative Union grupis, täpsemalt Newton Marketing – miska suuremateks ette-teatatud koolitusteks aega pole, aga väiksemaid ja ennekõike firma-keskseid asju saan ka Newtonina teha, keskendun aga suuremate ja väiksemate (veebi)projektide realiseerimisele. Mille osas võib mõistagi alati meie poole pöörduda – kontaktid ja portfolio leiab newton.ee.

Kontakt ja lisainff

Sisulised küssad: Peeter Marvet, [email protected], skype petskratt, gsm 56 565 565

Regimine jms: Kersti Sülla, [email protected], gsm 51 67 027

Kõik koolitused-kursused viib läbi Peeter Marvet.

Kursuste hinnad

Meie hinnaskeem on lihtne: üks koolituspäev ühele osalejale maksab 2990EEK+km, kaks päeva seega 5980+km. Kui samast firmast tuleb korraga 2 inimest on hinnad vastavalt 2750+km ja 5500+km, kolme ja enama puhul 2490+km ja 4980+km osaleja kohta.

Lisasoodustused

Kursusel osalenutele pakume võimalust samal kursusel tasuta osaleda: kui esimene kord oli tempo liiga kiire siis küsi paar päeva enne järgmist kursust kas on vabu kohti ja tule seltsi. Näiteks Prepress projektijuhtidele käib üle mitmest programmist mida osalejad kohtavad tõenäoliselt esimest korda elus ning kes on proovinud kinnitavad, et teine ring on igati abiks.

Kursustel osalenud on teretulnud küsima nõu probleemsete failide või trükiste osas: loomulikult kehtib see ka kõigi mitte-osalenute kohta, aga vihje kursusel osalemisele annab sinu probleemile prioriteedi muude huvitavate küsimuste ees.

Kui ühest firmast osaleb suurem hulk inimesi (ei pea olema korraga) pakume lisavõimalusena kursustele järgnevaid arutelusid: kogemused näitavad, et kord või paar pärast koolitust kokku saamine ja reaalsete töös tekkinud probleemide või piltide kvaliteedi läbi arutamine annab koolitusel õpitule oluliselt juurde. Helista Petsile ja lepi aeg kokku!

Eeldused teadmistele

Photoshopi ja Indesigni koolitused eeldavad kursisolekut vastava programmi (või mõne analoogi, nt küljenduses Pagemaker’i või Quark’iga), kursusel käime läbi konkreetsed töökorraldused mis mõeldud lahendama igapäevaseid probleeme. Woww!-asjadele eriti tähelepanu ei pööra, küll aga näiteks värvihaldusele, tabelite impordile jms tööd efektiivsemaks muutvatele nippidele.

Prepress projektijuhtidele ning Pilditöötlus ja värvihaldus trükkalitele eeldavad üldist toimetulekut arvutiga (kui oskad File->Open abil Desktopilt midagi avada siis saad hakkama), kõik Adobe spetsprogrammidesse puutuv on viidud nii lihtsaks kui vähegi

Kursuste tingimused

Kursus toimub, kui nädal enne selle algust on registreerunud vähemalt 6 osalejat. Kursuse ärajäämisel pakume võimalust osaleda järgmisel samasisulisel koolitusel või tühistame arve / tagastame tasutud summa.

Teatades kursusel osalemisest loobumisest vähemalt nädal enne selle algust tühistame arve / tagastame tasutud summa täielikult, teatades vähemalt 3 tööpäeva ette tühistame / tagastame 50% maksumusest, teatades vähemalt 24h ette võimaldame osalemise järgmisel samasisulisel koolitusel. Kui loobutakse osalemisest mitu-samast-firmast hinnaga müüdud kursuse puhul rakendub allesjäänutele hind, mis lähtub reaalsest osalejate arvust.

Kinnituse kursuse toimumise kohta saadame osalejatele välja hiljemalt nädal enne kursust.

Kõigi kursuste puhul kehtib 100% raha-tagasi-garantii puhuks, kui kursus ei vasta osaleja ootustele. Palun leia tunnike, et kohtuda Peetri ja Kerstiga ning seletada oma rahulolematuse põhjuseid (sest me tõesti tahaks teada mis meil nihu läks) – ning sa saad kreeditarve ja juba tasutud raha tagasi.