T-särgindusest RodCoveris

Katsun alljärgnevalt panna kirja omad eelistused ja asuda auhindamise poole peale. Kuigi see on jube raske, sest vahvaid tulemusi on palju (ja eks vist tulebki anda välja terve rida auhindu, oh meid õnnetuid). Altpoolt leiab pikemad kommentaarid, aga paneks paika sellise järjestuse (tegelikult peaks vist ütlema, et kohad 1-3 lähevad jagamisele ja kohad 4-5 kah):

  1. Pildinimi: Frag Club 
Keskmine hinne: 4.5 Frag Club, PeZ
  2. Pildinimi: KRT2 
Keskmine hinne: 4.6 KRT2, lazer
  3. Pildinimi: Tehnokrati T-Shirt 2 
Keskmine hinne: 4.28 Krati t-särk, mmarti
  4. Pildinimi: loading... 
Keskmine hinne: 3.85 Loading… jpt, itimees
  5. Pildinimi: ver 2 - frag 
Keskmine hinne: 4.2 Frag, wuzz

Kuna häid tulemusi on nii palju, siis ei õnnestu meil neid kõiki koheselt auhindama asuda, st läheb mõnevõrra aiga kuniks me jõuame neid kõiki trükkida lasta ja lubatud 3 eksi välja anda. Esimesed paar katsume aga lähinädalal ära korraldada.

Ja nüüd kommentaaride juurde…

Tehnofriiklus / Tehnokrattlus

Pildinimi: KRT2 
Keskmine hinne: 4.6 Pets tunneb siin ennast ära ja on sahisevalt rahul — muideks, pikka aega oli mul kontori seinal juhis kolleegidele puhkudeks, kui mind kohal ei ole, aga arvuti ja arvuti rikki läheb: (a) lülita välja, siis sisse tagasi (b) mine too Petsi arvuti juurest maagiline Danfossi kruvikeeraja, korda punktis A soovitatut öeldes seejuures valju selge häälega “Kui sa nüüd kohe tööle ei hakka tuleb Pets ja hakkab kruve väänama” (c) kui arvuti ajab välja suitsu, tuld ja / või paha lõhna siis tõmba koheselt saba seinast ning ära hakka punkte A ja B rakendama.

Pildinimi: Tehnokrati T-Shirt 1 
Keskmine hinne: 4.45 Pildinimi: Tehnokrati T-Shirt 2 
Keskmine hinne: 4.28 Minu meelest väga lahe krati-teemaline lahendus mille me kindlasti kasutusele võtame, nii- või naasugusena.

Pildinimi: loading... 
Keskmine hinne: 3.85 Pildinimi: please wait 
Keskmine hinne: 0 Pildinimi: click here 
Keskmine hinne: 0 Pildinimi: fix it! 
Keskmine hinne: 0 Pildinimi: read-only 
Keskmine hinne: 3.33 Hästi lihtne ja lakooniline seeria, vähemalt osa neist sobib minu mõttega sõnumi edastamisest teles (nt Loading… saate alguses) ja teine osa on lihtsalt naljakad (kujuta ette näiteks Wait… selja peal mõnes võtme- või kingatöökojas kus poisid seljaga leti poole käiade peal pusivad.

Mänguloomad

Pildinimi: Frag Club 
Keskmine hinne: 4.5 Pildinimi: Kratt 
Keskmine hinne: 4.28 No see mängu-kiisu peab lihtsalt esimese koha saama, sest (a) temaga on nii palju vaeva nähtud (b) seda on nii paljud kasutajad kommenteerinud ja heaks hinnanud (mulle jubedal kombel meeldivad kommuuni-ettevõtmised). Ja kuna me üritame Lauri Jürisoo lahkel kaasabil tekitada krati juurde ka mängu-rubriiki siis vahest need, kes seda rohkem nagu võrgupeo jaoks sobivaks peavad, elavad üle ;-) Vt ka versioone: 1 2 3 4

Pildinimi: ver 2 - frag 
Keskmine hinne: 4.2 Ka mina sain nüüd teada, mida tähendab frag (otsi nt everyhting2.com alt) ja siit annaks teha mitmeid lahedaid edasiarendusi, alustuseks näiteks “Frag yourself!” aga neid tuleb kindlasti kiiresti juurde, vt ka kommente pildi juures.

Päris vahva, arendaks veidi ja siis…

Pildinimi: Kaitse ennast 
Keskmine hinne: 4.36 Pildinimi: Kaitse ennast ! 
Keskmine hinne: 3.2 Kontseptsioon minu meelest igati lahe, aga ei oska hetkel ühtegi pointi selle särgi abil rõhuda. Las olla siin riiulil, äkki millegiga seoses tekib soov ühel päeval eriauhind anda (ja kujundusega peaks vist veidi kah tegelema).

Pildinimi: Spämm 
Keskmine hinne: 3.33 Väga oluline teema, panen siia lootuses, et äkki keegi võtab asja kätte ja vormistab sõnumi tiba arusaadavamaks, vt arvamusi kommentite all.

Pildinimi: :: p l a g i a a t :: 
Keskmine hinne: 3 See soolikatega versioon mulle täitsa meeldib — paneks veel miskid ühed-nullid soolikatesse ja oleks täitsa karm särk. Just do IT on kuidagi kulunud kõlks. Aga jääb hetkel siia kategooriasse.

Pildinimi: communism 
Keskmine hinne: 3 Kujundus nõrk aga seda piraatluse / kommunismi teemat maksaks kindlasti edasi arendada, hetkel peaks selleks olema igati viljakas hetk ;-) (oleme sellele särgile vihjamise võtnud juba oma telesaates ja veebis ette seoses kodanikega, kes küsivad / pakuvad piraati)