TechEd 2001

TechEd on Microsofti konverents+promoüritus, seletatakse lahti uute tehnoloogiate tagamaid ning jagatakse rohkem või vähem tehnilist informatsiooni kokku 260 leongu käigus. Osalejateks (sedapuhku ca 7500) on developer’id ehk loojad: need, kelle jaoks Microsoft ei ole lihtsalt Win&Word&Excel vaid pigem Visual Studio, SQL2000 jms — ning kes nende vahendite abil ise uusi rakendusi kokku kirjutavad.

Alljärgnevalt minu TechEd2001-kirjatükid, nii nagu nad parasjagu valmivad (loengud algavad kell 0830 ja lähevad kuni 1930ni, nii et kirjutamiseks aega leida on paras tegevus). Võtmesõnadeks võiks sedapuhku olla mobiilsus, .net ja XML. Kui keegi kohalolevatest eestlasest (kokku cist 16 inimest) tahab midagi lisada — kirjutagu aga foorumisse oma lugu valmis, lisan selle rõõmuga siia.

Üks kommentaar

  1. Larko
    Lisatud 10. juuli 2001 kell 15:56 | Püsiviide

    Tere, pets

    Sa kirjutasid, et läheb raskeks aega kirjutamiseks leida. Minu arust oleks esmajärgulise tähtsusega, et leiaksid ka ise enese jaoks aega, kuna Sa juba nii kaugel oled. Vari-isik Joodik siin kõrval tahab Sulle kangesti soovitada San Miguel´i Selecta nimelist lager-õlut juua.

    Võib-olla väikseks lohutuseks Sulle on õelda, et Eestis on isegi palavam ilm kui Hispaanias (kuigi Tartus täna hommikul äikesevihma sadas.) Head aega Sulle, ära ennast läbi tööta!