TechEd 2001

TechEd on Microsofti konverents+promoüritus, seletatakse lahti uute tehnoloogiate tagamaid ning jagatakse rohkem või vähem tehnilist informatsiooni kokku 260 leongu käigus. Osalejateks (sedapuhku ca 7500) on developer’id ehk loojad: need, kelle jaoks Microsoft ei ole lihtsalt Win&Word&Excel vaid pigem Visual Studio, SQL2000 jms — ning kes nende vahendite abil ise uusi rakendusi kokku kirjutavad.

Alljärgnevalt minu TechEd2001-kirjatükid, nii nagu nad parasjagu valmivad (loengud algavad kell 0830 ja lähevad kuni 1930ni, nii et kirjutamiseks aega leida on paras tegevus). Võtmesõnadeks võiks sedapuhku olla mobiilsus, .net ja XML. Kui keegi kohalolevatest eestlasest (kokku cist 16 inimest) tahab midagi lisada — kirjutagu aga foorumisse oma lugu valmis, lisan selle rõõmuga siia.

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)