Kuidas tulla Kukusse Tehnokratti tegema?

Alljärgnev on mõeldud kokkulepitud saatekülalistele kes tulemas otsesaatesse — seoses stuudios olevate toolide arvuga on külastajate hulk piiratud. Kui me otsustame saate enne linti teha siis teeme seda kus juhtub portatiivse tehnika abil.

MILLA

Otsesaateks kogunevad saatejuhid laupäeval hiljemalt kell 16:45 KUKUs, külalised on oodatud samaks ajaks (et saaks veidi ennast soojaks lobiseda ja saate kava paika panna). Saade ise on peal 17:05 kuni 17:58, vahepeal 1-2 reklaamipausi. Saate sisu pikkuseks kujuneb 47-50 minutit.

ASUKOHT

Raadio KUKU leiad aadressilt Narva mnt 63 (vt kaardil: regio.delfi.ee). Kõige lihtsam asukoha kirjeldamine oleks: kujuta ette, et tuled Pirita poolt linna ja tahad Narva mnt pealt Kadriorgu pöörata. Selleks tuleb teha üks U-aas, ning selle keskel, näoga Narva mnt poole, ongi õige maja. Linna poolt tulles trehvad U-aasa, kui tuled mööda Nafta tänavat, mööda Narva mnt linna poolt tulles võid aga samm enna maja foori juurest paremale Faehlmanni pöörata ja parkida — aga kahel pool maja on U-aasa ääres ka suured parklad, linnapoolse värav täpselt Nafta vastas.

MAJAS SEES

KUKU ise on teisel korrusel, seal on uks mille kõrval uksetelefon, samas kirjas ka 4-kohaline number, mis tuleb valida kukukatega lobisemiseks (ei, selle ukse taga ei ole tegelikult 9999 erinevat kontorit, lihtsalt neile meeldivad 4-kohalised). Öelda, et tehnokrattide juurde, lastakse sisse. Uksest paremale, seal on veel üks uks (ilma telefonita, avaneb kaardiga mida reeglina parajasti käeulatuses ei ole aga väikese paanika järel leitakse). Oledki KUKUs, paari sammu kaugusel on laud kohvimasinaga, mille juures me harilikult istume ja lobiseme.

TELEFON

Telefon (juhuks kui jääd jube hiljaks või, hoidku issand selle eest, said nohu ning häbened saatesse tulla) on 6307031, Petsi mobla 56 565 565, e-post saate ajal [email protected]

TARTU KUKU

On esinenud olukordi, kui me kasutame Tartu Kuku stuudiot Tallinnasse mitte mahtuvate (või mitte tulla tahtvate) külaliste majutamiseks. Tartu Kuku leiab Veetorni tagant aadressil Õpetaja 9a (reeglina on sellest infost kõigile tartlastele piisanud, eriti arvesse võttes suuri Elmari silte), telefon seal 7420333. NB: Klappidest enda hääle kuulmine on veidi harjumatu ja võib esile kutsuda mõttekadu, kui väga segab võta vähemalt üks klapipool rääkimise ajaks ära!