Kaugvalimise uuendus Windowsile

Kaugvalimiskorra muutumisega seoses on kõik kohad täis selgitusi, kuidas muuta ümber oma interneti-ühenduse sissehelistamiskeskuse number. Aga sinu Windows arvab endiselt, et 82… on õige valimiskord ja kui sa näiteks paluksid oma arvutil saata faksi Pärnusse (või Poola), valiks ta endiselt valesti.

Sellelt lehelt leiad erinevate Windowsi versioonide jaoks sobivad parandus-failid. Salvesta sulle sobiv endale kõvakettale (jäta meelde, kuhu), seejärel mine selle faili juurde, klõpsa parema hiireklahviga ja vali Install. Seejärel on vajalik arvutile restart teha, et muutused kõigi vajalike komponentideni jõuaksid.

NB! Igaks juhuks hoiatus: tegemist on Windowsi ümberseadistamisega ja kui sa ei tunne ennast selliste asjadega päris kodus siis palu asjatundja abi. Töö-arvutite puhul küsi enne nõu ja luba oma hooldus-spetsi või IT-inimese käest. Tehnokratt ja paranduste autor Peter Wawa ei vastuta võimalike tagajärgede eest.

Parandused:

On võimalik, et mitte-second-edition Win98 puhul uuendus ei mõju, st Windows taastab automaatselt esialgse olukorra. Me tegeleme selle probleemi kontrollimisega. Tagasiside teretulnud.

Lisainfot spetsidele: