vikid, ajaveebid jne 18 ja 25 sept

Haaraks sügisel sarvist – 18ndal ja 25ndal septembril on mul kalendris plaan teha järjekordne koolitus pealkirjaga Vikid, ajaveebid, folskonomia ja muu web2.0 turundus- ja kommunikatsioonirahvale. Tegemist on väikse grupi arvutiklassi-koolitusega kus saab mugavalt kõik läbi mängida ja ohtralt küsida, teretulnud on mõistagi ka probleemid igapäevasest tööst mida IT-osakond eisaa-eivõi-eitaha lahendada.

Mis me siis läbi mängime? Infovoogude jälgimine RSSi abil, del.icio.us ja muu märksõna/lingihaldus, lihtsamad ja keerulisemad blogimootorid, vikid, nende võimalikud rollid majasiseses ja -välises kommunikatsioonis, lisaks veebianalüütika (ja -reklaam?), Google Docs ja kalender (seda viimast on väga mugav igale poole integreerida)…

Eelteadmiseks piisab arvutikasutusoskusest st netibrauser, kopi-peist, kerge kogemus netipõhiste keskkondadega (nt GMail).

Sihtgrupp ei ole tõenäoliselt minu ajaveebi püsilugejaskond, aga vahest on kellelgi tarvidust tekitada kolleegide hulgas selle-alaste teadmiste-oskuste osas ühist nivood ning vältida seega isiklikku frustratsiooni :-)

Postitatud rubriiki sahteldamata asjad. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

3 Kommentaarid