eDemokraatia 2006 audiostream

Täna toimub eDemokraatia konverents millest järjekordselt audiostriim:

onverentsi “Demokraatia infoühiskonnas” heliülekannet saab 09.06.2006 alates 9:30 kuulata klikates lingil http://icecast.linxtelecom.com:8000/edemokraatia.ogg.m3u mis käivitab Winamp’i (tõmba tasuta Full versioon www.winamp.com/player/free.php). Probleemide korral kirjuta murest [email protected] või sõnumineeri Skype’is kasutajat petskratt.

Ülekanne toimub esineja originaalkeeles, paralleelselt toodame ka http://icecast.linxtelecom.com:8000/edemocracy.ogg.m3u ainult ingliskeelset striimi (esineja või sünkroontõlge).

— —

You can listen to live stream from “Democracy in an information society” on 09.06.2006 from 6:30GMT by clicking on link http://icecast.linxtelecom.com:8000/edemocracy.ogg.m3u that should launch Winamp (download free Full version from www.winamp.com/player/free.php). In case of problems email [email protected] or message user petskratt in Skype.

Stream is in English (either speaker or translation).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

4 Kommentaarid

 1. BC
  Lisatud 9. juuni 2006 kell 12:58 | Püsiviide

  Tehnokratti podcasti lehel pole enam ammu uuendusi olnu, et kas pole lihtsalt uusi saateid tehtud või pole neid üles pandud?

  • Peeter Marvet
   Lisatud 9. juuni 2006 kell 14:20 | Püsiviide

   Saated olemas, pole lihtsalt jõudnud välja panna. Elu on nii hullult kiire, kui saade KUKUsse saadetud lendan reeglina kohe perega maale… Ohjah. Aga tulevad kõik.

  • BC
   Lisatud 9. juuni 2006 kell 16:39 | Püsiviide

   siis on kõik kena.. :) kevad/suve peabki maal veetma :)

  • toivo
   Lisatud 9. juuni 2006 kell 19:33 | Püsiviide

   Sellest peaks ikka kõvasti ette teatama, kui audiostriimi teha. Et teaks kuulata.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)