tadaa eestimaa

Hetke pärast ületan “igasuguse piiri” ja olen Venemaal. Nädala jooksul seega zero communications.

Järgmise laupäeva Tehnokratt on aga juba lindis (loe: R-1’s), panen podcast.kolhoosi kohe kui olen heli üle kontrollinud… Räägime Paul Leisiga kõigest agiilsest (sh sellest, miks seda peaks nimetama agiilseks ja mitte väledaks)… ja jõuame välja minu viimase aja lemmikteema ehk riigihangeteni… ja kuidas praegune süsteem töötab või õigupoolest ei tööta. Millega seoses meenub, et mulle tuli täna üks huvitav telefonikõne, aga sellest hiljem :-)

Ja neile, kes/mis iganes on rottkoerte taga — get blogging! Minumeelest on ainus väljapääs (ja samas võimalus asi enda kasuks pöörata) ausalt ära seletada mis siis ikkagi toimus… Et tekiks selline… “wow, respekt, mees” effekt.

Muideks, JMO testib omal nahal blogimist. (ja ma arvan, et sellele viitamine mõjub tema testile igati positiivselt :-)

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)