Veel DVDst, tühjast kassetist jne

Olen vahepeal veetnud aega lugemise & suhtlemisega mõnede varasemate Tehnokrati-saadete teemal, nimelt tühja kasseti maks ja DVDde regioonilisus.

Kõigepealt tühja kasseti maksu teemal:

Ja siis DVD tsooni-kaitsest, mis on praktiliselt intellektuaalse omandi kaitseks mõeldud seaduste kasutamine paralleelimpordi takistamiseks … ja millesse Euroopas suhtutakse kohti mitte väga rangelt.

Ja veel: sp!ked-IT on algamas debatt teemal kas ISPd peaksid kahtlasena tunduva kraami kohe maha tõmbama või on siiski hea mõte lasta kohtul enne poolt- ja vastuargumente kaaluda…

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)