Midagi lugemiseks kahh

Wired: Cell Sanity Arrives in Schools — alates 80ndatest on California koolides kehtinud peileri, mobla vms sidevahendi kaasaskandmise keeld (väidetavasti ajendatud narkodiileritega võitlemise vajadusest) mida iga koolipapa on omal äranägemisel ka rakendanud või rakendamata jätnud.

news.com alt leiab lugemiseks läbi kolme päeva avaldatava teema e-terrorismist. E-paranoia on viimasel ajal maad võtnud ja sarja esimene artikkel räägib nimelt sellest, et tegelikult kiputakse e-ohtu üle haipima. Teine osa seevastu räägib kasutajate privaatsusest ja sellest, et 9/11 järgsel on see hakanud kaduma…

privaatsuse alla sobib jätkuks ka intervjuu Verizon’i Sarah Deutsch’iga — teatavasti on Verizonil parasjagu käsil protsess RIAA’ga kes neilt veidi liiga palju andmeid tahab ühe P2P võrkude kasutaja kohta. Enamus jutus on aga hoopis laiem, räägitakse DMCA sünnist, ISPde lobitööst jms.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)