Esimesed T-särgi ideed juba väljas

#

Esimesed T-särgi ideed Tehnokrati tarbeks on cover.rodesign.ee alla juba välja riputatud, vaata ja muiga siin (ja siinkohal illustratsiooniks valitud thumbnail on täitsa juhuslik).

Kuivõrd foorumis juba küsimus, et kuidas osaleda saab, siis: konkursi tingimused leiad siit; osalemiseks pead mõtlema välja eriti rabava loosungi ja selle ka ära kujundama, seejärel ennas cover.rodesign.ee all kasutajaks regima — ning siis tekibki seal parempoolsesse menüüse võimalus pilt lisada.

Ja veel: endiselt on avatud meie üleskutse pakkuda meile välja animatsioonitarkvara: sellist, mis lubaks kaader haaval veebikaameraga pilti AVIks salvestada ja hiljem ka vajadust mööda monteerida. Senised pakkumised leiad siit.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

 1. Larz4
  Lisatud 24. sept. 2001 kell 10:34 | Püsiviide

  Ma kuulen esimest korda sellest konkursist…..tahax kah osa võtta aga ei tea kuidas värk käib…..

  Larz4

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)