Täna ETVs: ajalugu, HPBazaar ja nõuanded

#

Nii, nagu ikka — saade juba läbi ja Petsil viited postitamata. Ai-ai, katsun ennast parandada.

  • Üritus millega Eesti mobiilse softi loojatel maksaks ühineda on HP Bazaar, vt www.hpbazaar.com. Lisaks vihjasin võimalusele proovida Java-telefonide jaoks kirjutatud midleteid — vt www.midlet.org
  • Ajaloo-teema kohta loe eelmise laupäeva SLÕhtulehest. Kümne-aasta-tagust võrku (tõsi Fidot, mitte internetti) saad proovida kui lähed Telnetiga aadressile bbs.goodwin.ee (1 kasutaja korraga, nagu siis kombeks oli).
  • Alland Parmani nõuanded selle ja järgmiste saadete tarbeks leiab aga siit: usu.kolhoos.ee (muideks koos reportaazhiga sellest, kuidas krati tegemine käib)
Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)