Pets räägib BSA üritusel vabavara kasutamisest

#

Pühapses telesaates sai mainitud, et 18ndal toimub Võrus (maavalitsuse majas, alates kella 11st) BSA üritus, kus räägitakse tarkvara legaliseerimisest ja vihjatud selliste ürituste müügimaigulisusele — vahepeal sain aga BSAga kokkuleppele, et saan võimaluse seal teha ka ühe ettekande nimelt vabavara pruukimise teemal:

Kuidas hakata legaalseks kasutades vabavara

Muideks, teine koht kus ma samal päeval esinen on Viljandis: Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool korraldab nimelt oma IT-konverentsi ja ma räägin oma viimase aja lemmikteemal ehk tehnoloogia ja selle kasutamine. Üritus algab kell 12, lisainffi leiab www.vykk.vil.ee. Ma kahtlustan, et olen sunnitud ka seal veidi vabavarast rääkima sest paistab, et mul siin arvutis tasulist presentatsiooni-softi lihtsalt ei ole ;-)

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

  1. Ivo
    Lisatud 21. apr. 2002 kell 19:39 | Püsiviide

    Kuda läits?

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)