Pets reedel Järva-Jaanis

#

Lihtsalt infiks: Pets on reede (16.11.2001) õhtul tegemas video- & animatsiooni workshop’i Järva-Jaanis (täpsemalt: alates 1800 kultuurimajas).

Ja … võiks vist ära mainida ka pühapäevase telesaate teema: selleks on robotid, robotid, robotid. Sekka mängunurk — ja kuna kasutame nüüd ekraanipildi videosse salvestamiseks sellist lahedat karbikest nagu Trust’i Televiwer (saab nt Ordist) siis julgen väita, et saates nähatavad mängudemod paistavad sinu teleka ekraanil välja paremad kui keskmisel pisikesel arvutimonitoril.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)