Täna KUKUs: IDkaardindus jälle kord

#

Tänases esimeses pooles vaataks veidi ringi, mida põnevat uudist meil leida õnnestub, olgu siis minut.ee alt või mujalt.

  • Näiteks Sarvik leidis sellise loo, mis räägib Väga Suurtest Numbritest. Ehk et kui palju ikkagi aastas informatsiooni toodetakse ja mis selle kõigega peale hakata.
  • Jeff Harrow arutab oma viimatises kirjatükis teemal aatomid bittideks ehk paberpostist loobumine ning selle tagajärjed (koos viidetega Clancy raamatutele Debt of honor ja Cybernation). Lisaks Sony/Toyota “Aibo-auto”

Ah jah — ärge unustage kõige selle juures meie rubriiki Varastatud arvutid mille leiab http://varastatud.kolhoos.ee (sinna saab igaüks oma kurva kuulutuse üles riputada).

Saate teises pooles räägime aga kah tehnoloogiast ning loomulikult on selleks IDkaardiga seonduv — meil on külas Tõnu Liik ja Kaur Virunurm kes mõlemad asja jagavad. Räägime veidi asja sotsiaalsetest pooltest ja sellest, et IDkaardi lai levik on riigipoolse rahasäästu eelduseks — ning vastame mõningatele Sarviku veidi tehnilisematele küsimustele.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar