petsi ja linnari seminar… ning veidi abi vaja

Järgmisel nädalal teeme Linnar Viigiga ÄP seminari – Linnar räägib kasutajate harjumustest ja profiilidest,  netiturunduse postisioneerimisest firmas ja seostamisest klassikalise turundusega; mina tekitasin aga saidi Reklaam ja turundus internetis mis peaks illustreerima nii kampaania-saidi loomist, analüütikat kui reklaamimist (osalejad saavad ka kõik vastavad ligipääsud), lisaks rapin ka veidi osalejate veebe toomaks välja soovitusi järgmiseks või vältimiseks.

Nimelt olen ma piisavalt palju rääkinud mida peaks tegema, aga kuna sageli jäävad kuulajatel head ideed rakendamata kuna puudub üks puust&punaseks näidis mida ITle/veebimeistrile nina alla susata – siis katsun sedapuhku kõik seminaril soovitatava ka elusast peast osalejatele kätte anda. Ehk siis WP adminn, Adwordsi konto, Postimehe reklaamikliendi-konto mida näeb maksev klient jne. Krediitkaardi ühendan seminari ajaks muidugi AdWordsi konto küljest lahti ning loodetavasti suudan ka muud turvariskid maandada :-)

Nagu domeenist reklaam-turundus.net märgata olen ma alustanud AdWords’i võtmesõna-tööriista (üle)ekspluateerimisest, majutus on mõistagi koos minu ülejäänud saitidega Dreamhost’is (sinna peaks suutma konto teha ja domeenid osta ka keskmisest arvutikaugem marketroid), kujunduseks üks Brian Gardner’i tasulistest põhjadest, küljes pluginad mugavaks GA-kasutuseks jne… Jaloomulikult mõnevõrra adwords-reklaami, aga ka oi.ee, postimees.ee ja vahest veel üht koma teist (kõik kenasti kampaania-tagidega et oleks ilus analüütikat vaadata). Ahjah, ja ÄP seminaride veebis olev registreerimis-pipeline sai külge korraliku alamlehtede tagimise ning analüütika poolel funneliga goal’i (jah, erandlikult läheb ka see seminari-osalejatele näidatavale kontole).

Kuna kõige selle juures on palju häkerdamist siis juhul kui kellelgi lgp blogilugejatest on (a) huvi neid ligipääse juba enne seminari testida/kommenteerida (b) veendumus, et midagi tuleks hoopis teisiti/paremini teha – siis oldagu lahked ja kommenteeritagu (ligipääse saab küsida Skype-kasutajalt petskratt). Kui soovitus väärtuslikuks osutub lingin kindlasti reklaam-turundus.net pealt ja viitan esitluses muidugi kah :-)

Postitatud rubriiki sahteldamata asjad. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

5 Kommentaarid