saate saateks

Bruce Schneier’i kolumn “Forge Your Own Boarding Pass” tekitas vastupandamatu soovi rääkida Tehnokratis turvalisusest ja kuna füüsilise turva spetsialistid on endiselt veendunud võimaluses tagada turvalisust ohtudest mitterääkimise meetodil… on mul seltsiks tundmatuks jääda sooviv andmeturbespetsialist Anto Veldre.

[ EPL blogiveeru lugejatele teadmiseks: kõik ülal- ja allpool mainitud artiklid on hüperlingitud allikale, nende nägemiseks tuleb aga klõpsata epl.ee-koopia all oleva “Sissekande juurde…” linki ehk tulla tehnokratt.net’i :-) ]

Turvateema tõi aga meelde veel portsu linke, ennekõike seoses lennunduse ja vedelikega… ehk kas 100ml piirang takistab mul nitroglütseriini kaasa võtmist ja kas mitte-nitro lõhkeaine valmistamine lennukis on mõeldav?

Aga huvitavaid linke võiks käia välja teisigi, näiteks sealtsamast Reg’ist:

Pikema tausta jaoks huvitavat lugemist minu virtuaalselt öökapilt:

Ja vaadake kindlasti news.tr.ee üle, noored genialistid on saanud hakkama millegi hüper-rajuga!

LISAKS: The Arcade Wire™: Airport Security

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)