pikali ja püsti

Kui kedagi teist huvitab miks tehnokratt.net ja kolhoos.ee eila kadunud olid (ning mõned asjad nagu KUKU audioarhiiv alles tasapisi tekivad) siis ma installisin kogu serveri nii põhjalikult ümber, et vanast komplektist jäid alles ainult toitejuhe, kaks mälu, protsessorite radiaatorid ja … ahjah, mõned lisakaardid kah.

Põhjuseks muuhulgas see, et kettad hakkasid täis saama (eriti KUKU arhiiv mida ei tahaks nagu kustutamise meetodil tühjemaks teha), aga ka vajadus viia server olukorda kus ta ise rebootimise üle elab (senine raud arvas, et tal on miski baseboard management kontroller metsapoole).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

  1. Priit Tamboom
    Lisatud 14. okt. 2006 kell 06:56 | Püsiviide

    Heip! Togin sind taga, et vaataksid tehnokrati podcasti üle, teine on vist sussid püsti visanud. Vähemalt Aasiasse ei ole viimasel ajal jõudnud kippu ega kõppu :-)

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)