üht väikest häkki vaja

Kaks asja isegi: Altex Marketing otsib oma tiimi internetiturundajat (kes ei arvaks, et netiturundus on pelgalt pänneriga pähe tagumine). [huvide lahtiütlus: olen Altexi pisiosanik ja salanõunik]

Täiendet: alljärgnev vidin tehtud, tänud abi eest!

Aga mul endal oleks vaja üht piskest häkki, hinnanguliselt kolme klahvivajutusega progetav (miks ma siis ise ei tee? sest viimati progesin käsurea-aplikatsiooni n+1 aastat tagasi ja kiire pilk Visual Studiosse näitas, et liiga palju on vahepeal muutunud). Auhinnaks … järgmise Tehnokrati alguses 30sek tervitus auhinnasaaja poolt valitud asjale/nähtusele/vms (kodutute jalgpall? ubuntu? kamajook? aga b*sc ja muu sündsusetuse puhul jätan vabaduse kasutada tekstis piiksu)

Prob järgnev: mul tekivad tööprotsessis suht binaarsed failid milles sisaldub värvi-info trükimasina jaoks ja mis lähevad kenasti automaagiliselt käiku… kui seal just tundmatut värvinime sees ei ole (kusjuures tegelikult on äärmiselt savi mis värvi nimi on, trükimasina interfeisis on lisavärvid niikuinii X ja Y :-). Seega oleks vaja värvid mis ei ole Black, Cyan, Magenta või Yellow asendada millegi suvalisega, nt SPOT1, SPOT2 jne. Ülesande teeb lihtsamaks see, et faili algusosas on kogu värvihunnik kenasti etteloetud, neid võib olla … ütleme 1-8, midagi sellist siis:

/CIP3AdmSeparationNames [(Black) (Cyan) (Magenta) (Yellow) (PANTONE Blue 072 C) ] def

Ja kusagil allpool leidub iga värvi kohta rida tüüpi:

%%PlateColor: PANTONE Blue 072 C

Ja tulemusena peaks siis “PANTONE Blue 072 C” igal pool muutuma “SPOT1”-ks. Reaalne fail näidiseks on siin. Ma suutsin miski regex-asendajaga selle isegi testiks ümber moondada ja tulemus toimis (aga nimetet utiliit ei tunnista miskipärast pikemaid failinimesid… ehk meil nõukogude armees seda kasutada ei saa :-)

Any help? Asi peaks olema miski käsurea-jupats mille ma saaks batchina käima lasta, parameetriks 1 failinimi.

(Tegelt on mul üht helpi veel vaja, KUKU podcastindus käib hetkel natuke liiga keerulisete .bat failide pealt … vaja liita paar wav’i, kodeerida OGGiks ja panna külge tag’id nagu saate nimi jms — kui kellelgi on sellise asjaga kogemust oleks teretulnd kontakt)

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

9 Kommentaarid