mida oligi vaja tõestada

Nonii, nüüd siis on meil kah oma mahukas andmekadu ning selle implementeerimiseks polnd vaja isegi häxxoreid vms, lihtsalt tubli allhankija kandis pükse mille taskus auk ning mälupulk 300tuh kutsealuse andmetega otsustas Tammsaare parki omapäi hängima jääda. Meeldiv muidugi, et kodanik kes selle leidis KAPOsse läks… Aga ikkagi, Kaitsemin imeb meeletul vilinal (või vähemalt üleaedne Mikko):

Mikko sõnul ei olnud andmete kaotajaks kaitseministeeriumi ametnik ning kaitseministeerium mälupulga kadumise eest seega ei vastuta.

Ei vastuta te jee, mai äss — rääkige palun NATOle seda kuidas te oma kutsealuste andmeid hoiate ja siis vaatame, kes vastutab ja kes ei vastuta…

Eelseisev kolmap muideks Tallinnas (ja mujal) konverents TechNet Baltic, “Läänemere ümbruskonna koostöö riikliku turvalisuse eest ja ohutuste vastu” (tundub, et antud valdkonna kompetents meie riigis on märkimisväärselt olematu, mistõttu andestame meid olulisse ettevõtmisse kaasanud soomlastele väikesed kobad, eksju, ning registreerume kiiresti sest istumisplatsid saalis on piiratud :-).

Muideks, sarnasel teemal Chicago Tribune’is Internet blows CIA cover: It’s easy to track America’s covert operatives. All you need to know is how to navigate the Internet. (vajalik registreerimine, aitab bugmenot.com)

Lisaks: asja tõi avalikkuse ette laupne Reporter, näha saab siit (algus 1:15). Veebilehega versioon (kuna Teller ei saand eelmist linki lahti), tegin ka allalaaditava .wmv ainult asjassepuutuva klipiga.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

11 Kommentaarid