vajadusest rebootida Kaur Hansoni aju

Ohh tramaivõi, nagu Henrik viitab paistavad kodanikud respublikaanid järjekordselt silma küündimatusega, kuhu paraku ka mina olen otsapidi sattunud. Ehk siis vabadus.net ja üritus sarjas “Res Publica programmikonverentsid” alapealkirjaga “Sõnavabaduse konverents”.

  • Nagu näha tean mina seda, et tegemist on RP korraldatava üritusega — ja olgu öeldud, et ma olen alati nõus esinema mistahes erakonnale (või osalema mistahes autoriõiguseid kaitsva MTÜ nõustajate-kojas), neid konsulteerima, blogima õpetama või mida iganes (kesknadal.ee podcast on muideks to-do-listis).
  • Nagu Henrik mainib on vabadus.net’i seotus RPga kaugel silmnähtavusest ja see on masendav. Ja eriti masendav on kogu saidi tühisisu (kui välja arvata need lingid), üldsõnaline mula õiguste kaitsest aga ei midagi ajuga lugejale.

Kunagi kui ma Kaurile rääkisin vajadusest neid teemasid laiemalt arutada konverentsi vormis (sama soovituse olen saatnud ka Eesti Ekspressile ja lgp hr justiitsministrile) oli oluline point teha seda kindlasti parteivälisel viisil, et arendada arusaamist asja sisust. Aga tõenäoliselt ei mahu selline lähenemine kodumaisesse marketingimõtlemisse, või vähemasti Eesti poliitmõtlemisse. Seega on vaja ajudele teha kiire reboot. Nii Kauri kui teiste parteisõdurite omadele.

Hei Kaur, palun tule ja seleta siin kommentaarides (või vabadus.net’is) miks sa igati hea mõtte parteiliseks tühimölaks pöörasid? Taavi on kah teretulnd :-)

Täiendet: et keegi ei peaks mind selja-taga-kirujaks läks Kaurile ka kiri viitega, misjärel väga kähku tekkis vabadus.net’ile ka viide noortele kotkastele. Brå. Nüüd oleks vaja saada üle ka tühimölast ja saavutada see, et noorkotkad endale asja selgeks teeksid ja sisulisele tegevusele pühenduksid, alustades (soovitavalt) oma ajaveebide avalikustamisest — et saaks lugeda, mida nad tegelikult mõtlevad.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

7 Kommentaarid