täna saates

Nii, täna on mul saates (mis läheb KUKUst otse, nii et netis väikse viivitusega) külas Marint Hirvoja, Justiitsministeeriumi krimipoliitika asekantsler — ja me räägime ei millestki muust kui jälle “Delfi eelnõust”. Siia juurde linke:

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

3 Kommentaarid

 1. silver
  Lisatud 10. dets. 2005 kell 17:09 | Püsiviide

  Eile oli Londonis üks korralik filtrite teemaline kogunemine, kus minu teada ka Jonathan Zittrain kohal oli. Uurin nats järgmisel kohvipausil, ehk saan midagi huvitavat linkida.

  • fs
   Lisatud 15. dets. 2005 kell 05:07 | Püsiviide

   Thanks, oli informatiivne saade ning on hea meel, et see kinnitas mu arvamusi, mis ajendasid mind toda minuti artiklit kirjutama.

  • Siim
   Lisatud 17. dets. 2005 kell 20:59 | Püsiviide

   Keegi võiks ip aadresside peitmisest ka midagi kosta. Lugesin ühe kaasmaale tööd samal teemal. Link asub: http://www.harjaks.ee/kool/itspea/kirjatoo2.doc (loodan et ta ei pahanda)

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)