täna EAL seminar eetikast ja internetist

Täna kella 10st 12ni toimub Eesti Ajakirjanike Liidu korraldusel seminar Eetika ja internet, esimene ettekanne Toomas Hendrik Ilveselt (Ajakirjanike infopilt. Maailm versus “konnatiik”) ning teine minult ja Marek Strandbergilt (ametlik pealkiri on “Internetikeskkond ja vastutus”, aga sellest on vahepeal saanud “Ajakirjanduse rollist ja funktsioonist mälu kujundajana”, teesid leiab Writeboardist, parool: mälu).

Üritus läheb salve ja saab ka reaalajas striimitud (kuulamiseks sobib näiteks Winamp):

Striimi kuulatavuse statistikat näeb (striimi toimimise ajal) siit.

Seminari juurde üks väga asjakohane link, Joi Ito ajaveebi külalistoimetab Thomas Crampton, tegeleb hetkel IHT revolutsioneerimisega.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)