bloginar

Tänast bloginari on juba mitmel kujul välja hõigatud. Ja mul on plaanis sealt toota ka audiostriim ja hilisemaks kuulamiseks MP3ed. Lingi leiab siit kella 13 paiku.

Aga ennetavalt — tööblogide teemasse on Priidul oma sõnum, video kujul: t66blogi.mp4 (ca 11MB) / t66blogi1500.mp4 (ca 24MB).

Ja Teller küsis hommikul, et millal mina blogindusega alustasin. Pakuks, et esimene ajaliiniga veeb on mul ajast, kui koos Afkaga sai R2s Võrgutajat tehtud. tehnokratt.net sai tekitatud kunagi 2000 mais, Tehnokrati telesaate tootmine käis üle veebi 2000 oktoobrist, kolhoos.ee 2000 lõpus. Kolhoos sai tekitatud muideks ühe tele-krati teemana, seda kratti nägi Larko (kes oli parasjagu töötutele mõeldud arvuti-koolitusel) kes otsustas hakata ajaveebnikuks, tema teine postitus tekitas aga “guugelpommi” sõnadele Tallink ja Hansatee. Oo aegu ammuseid.

Muideks, minust sai kirjutaja tänu koolivennale, kes ühe peavoolumeedia-väljaande toimetajana pidi tootma arvuti-teema lugusid, mis aga minu hinnangul meie koolile erilist au ei teinud. Mispeale ma kirjutasin mõned alternatiivsed versioonid ja soovitasin tal pigem need avaldada. Kui ma õieti õigesti [ Keelenõu: Õigesti tähendab ‘veatult, korrektselt, korralikult’, nt Ta lahendas ülesande õigesti. Õieti tähendab ‘õigupoolest’, nt Kes seal siis õieti käis? ] mäletan siis minu esimesed kirjatükid ilmusidki tema nime all, aga lõpuks veenis ta mind siiski ümber ja ma nõustusin isegi honorari vastu võtma :-)

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

5 Kommentaarid