mina kah käisin

Ja olgu öeldud, et mina käisin kah valimas ära. Ca kell 10 ja nagu teatab peavoolumeedia: interneti teel hääletamisele kulus hommikul minuteid. Minul kulus minuteid umbes kaks kuni kaks-ja-pool, Linnaril kolm, aga Silver proovis rongist hääletada ja märgib, et aeglane oli (kas keegi oleks nüüd nii lahke ja paneks kõige kiirema hääletamise märgi maha mõne SASi/Lufthansa/vms wifi-võimelise lennuki peal?).

Pidades oluliseks e-Hääletuse head tava mina valimiste-veebi ei lingi, panen lihtsalt pildi ja soovitan igaühel ise valimised.ee brauseriaknasse aadressireale tippida (jajah, ja miks on VVK reklaamvideo lõpus pilt spämmis olevale nupule klikkivast hiirest?).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
 • sk

  ma nagu mäletan üht teist reklaami, kus seesama saatejuht Reet koos mitme teise tuntud näoga enamvähem sama väitega esines, ainult et seal ei tehtud ka valikust saladust – too reklaam oli nimelt kollase taustavärviga. ei teagi nüüd, kas oskus oma pilt ühekorraga nii riiklis-neutraalsele kui erakondlikule kampaaniale maha müüa on pigem kiitust või laitust väärt.

  • Peeter Marvet
  • Kaido

   Minul ka e-hääletatud! jehuu!

   Aga seda pole kuskil öeldud, et Internet Exploreriga tuleks http://www.valimised.ee lehele minna ja protseduuri alustada….. Igatahes minu Tulirebane sai mitu korda “identifitseerimine ebaõnnestus” ja siis ma IE’ga proovisingi.

   Õnneks toimis ja sain hääletatud.

  • Peeter Marvet

   hmmm. Mina valisin mõistagi Firefoxi ja toimis. Algul andis kah miski vea, proovisin SEBi ja seal sama viga, kaart välja-sisse ja siis toimis. Proovi ka Firefoxiga, häälta ja hääletamiseks kasutatud brauserit võib muuta, kui tekkis kahtlus, et sind on operatsioonisüsteemi valmistaja poolt mõjutatud ;-)

  • Kaido

   Naljamiis :)
   Mis ma siin ikka topelt hääletan :)

  • Dan

   Kah hääletatud, kuid mitte e-. Põhjus lihtne: puudub ID-kaart :)

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.