suvi, meri

olgu öeldud, et ma viibin selle nädala “suvestuudios” ja tänu GPRSi hinnale ei raatsi eriti nagu blogida. Aga ma ei saa olla linkimata Jaano taustaloole ning Priidu kommentaarile samal teemal. Ajakirjanikud peavad hakkama arvestama, et alternatiivkanalid pakuvad lugejatele sama alginfot mille alusel nemad loo kirjutasid ning jah, lugejad oskavad küll neid kahte asja kõrvuti lugeda. Ajakirjanikud peavad ka arvestama profikriitikaga… Tere tulemast tegelikkusesse :-)

Priidult ka siseretsensioon mida oli huvitav lugeda.

Ja tüberuse supernäide minut.ee vahendusel: Aspit keelab endale linkimise. Aspit võib olla nii lahke ja mulle ise helistada — erinevalt harilikust aga soovitavalt 5 133142, sest ma olen hetkel “väljaspool kõige ilusamat leviala”. Ma olen nõus sellele teemale isegi saate pühendama ja selle nimel reedel salvestuseks linna sõitma, niiväga läheb see mulle korda.

TÄIENDATUD: ASPIT selgitab omapoolset nägemust probleemist pressiteatega. Veebifoorum ja ajakirjanduslik hea tava? Ohmygod, didn’t you notice its 2005 already? — kui sa oled sisuhaldustarkvara looja siis evi ajaveebi ja kommenteeri neid asju seal. Suhtle. Või selgita samas foorumis. Kohtukeisiga tõmbad sa ainult enda peale tuld, sest ma poleks ilma selleta eladeski kuuld miskitest võimalikest turvaprobleemidest.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

4 Kommentaarid