unetus purgis

Nii, Unetus on lindis, eetris 26.05.2005 (ehk siis mitte see neljap kui on euroviisud, vaid järgmine). Aga ei kommenteeri vist muud, kui et algus vajus tiba ära sest nad üritasid ajada mingit liini töökohal porno surfimisest jne, aga poole pealt peaks täitsa vaadatav olema ning mina lõpetan tsiteerides Terminuse tsiteeritud Schneierit (aga ma saan täitsa aru, et see saatejuhtidele väga ei meeldinud, et ma nende sügavalt televaatajate tõekspidamistest lähtuvat teema-aretust mainstream terrorihaibiga võrdlesin). Aga pildid leiab flickrist muidugi (ma ostsin endale Canon’i 350D, et saaks teha pilte mida flickrisse panna, ja kuna ma pole veel saand aega manuali läbi lugeda siis tänud Tellerile, et ta kähku ISO 1600 peale kruttis tundlikkuse :-).

Täiendet: veel Unetuse stuudiokülaliste pilte käigust ETVsse (aga mitte saatest endast) leiab siit, Sander lisas sinna ka minu/Telleri pildid.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)