saate juurde

Tänaseks külaliseks oli Daniel Vaarik Hill&Knowlton’ist, teemaks kommunikatsioon (PR mõttes), väikesed grupid ja internet (või muud uued tehnoloogiad).

Tänase saate juurde võiks vist linkida:

  • pr.kolhoos.ee (mille esilehel muideks link Danieli artiklile, mis mind kunagi teda saatesse kutsuma pani)
  • Steve Rubel & www.micropersuasion.com
  • www.forimmediaterelease.biz ehk The Hobson & Holtz report podcast, shownotes ja intervjuude stenod, plaanisin raadiosaatesse ka sealt väikest klippi aga ei mahutnud (küll aga mahub see Tehnokrati podcasti, nii et kuula netist saate lõpp uuesti).

Kordusele lisaks läheb Tech Nation, kus dr. Moira Gunn räägib John Beck’iga, teemaks “gamer generation” ehk videomängude generatsioon: kuidas mängud muudavad mõtlemist, kuidas mänguajastu inimesi juhtida jne. Äärmiselt põnev lugu, kuulasin just teel stuudiosse. Lisaks soovitaks sarnasel teemal ehk mängud ja õppimine kuulata intervjuud Henry Jenkins’iga.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)