Picture messaging ja Tsink Plekk Pang

Vaadates telest Nokia kaamera+telefoni reklaami jääb mulle alati tunne, et tegu on reklaamifirma kopiratieri väljahaudutud ideega — matkaja pildistab telki lammutavat karu, mingid kolleegid on kõhu peale Happy Birthday maalinud jne.

Aga vaata seda kasutust: oleme hetkel Tartus söögikohas nimega Tsink Plekk Pang (kus on muideks märkimist väärivalt hea söök), aga täna sattus meile haruldaselt tusane ettekandja (vt juuresolevat illustratsiooni number 1). “Kui te kohe tellida ei suuda, siis ma tulen aasta pärast tagasi”. “Teed tahaks…” “Millist teed?” “Millist teil on?” “Kõik on kirjas siin, pole minu viga kui klient lugeda ei oska!” Appi!

Ma arvasin, et kliendi teenindamine on ettekandja, mitte kliendi asi. Mõistagi oleme sügavalt sorry, et ei ole stammkunded kes teavad: teed pakutakse seal… nii 20 eri sorti ja “lihtsalt tee” menüüst puudub. Aga kliente võiks siiski mitte nii pikalt saata.

Igal juhul vaatame huviga, mida pakub meile mõne nädala pärast otsingu tsink plekk pang peale neti.ee. Vt võrdluseks otsinguid tallink, hansatee. Picture messaging on minu meelest weblog’ist veel parem võimalus kliendireklamatsioonide esitamiseks :-)

täiendatud: sain just Tsink Plekk Pangest kirja kus nad kenasti vabandavad ja ütlevad, et seni puuduski ettekääne ebaviisaka ettekandja… no ütleme, et korrale kutsumiseks. Vabandused vastu võetud — ja nagu öeldud, oli söök kõigele vaatamata super ja tee kah ning on seda olnud ka varasemat külastuste korral.

Siia juurde: hoopis hullemini läks aga Houston’i DoubleTree Club Hotel’i mänedzeril Joseph Crosby‘l kelle lugu on nüüdseks põhjalikult üle interneti laiali määritud ja ka kenasti päris-meediasse jõudnud.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Ühepajatoit. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

8 Kommentaarid