kolhoos.ee jne: Frontier 9.0

#

Eilse downtime’i selgitus jäi välja panemata — põhjuseks nimelt serveri üleminek Frontier 9.0 peale (vt change notes). Suurem erinevus minu jaoks, sest haldamise pool muutus oluliselt mugavamaks (sh saan ilma suurema problemita soovi korral saidi kustutada). Kasutajate jaoks tähendab see loodetavasti töökindlamat kolhoosi, samuti on mul lihtsam hädasolijat aidata :-)

Tõenäoliselt tuleb lähipäevil üks dowtime siiski veel, sest mõned eluliselt olulised tabelid (peamiselt statistika) sisaldavad viiteid ammukustutatud saitidele ja tõmbavad seega töökiiruse üsna inetult alla. Lisaks plaanin kirjutada ühe efektiivsema mootori vanade saitide kustutamiseks, sest 1400 on nähtavasti ca 10-kordselt ülepaisutatud number…

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)