Täna KUKUs: mis toimib veebis

#

Petskrati ajaveeb: loe aga, mis maailmas uut ja olulist toimubKell 1230 võtame sihikule selle, kuidas inimesed veebisaitidele sattuvad — on see kõlava nimega dot-com või hoopis midagi muud? Abiks visionäär Kaur Hanson (endine Zoom, nüüdne Saurus) ja endine nimekollektsionäär Taavi Saimre. Lingid saates mainitud teemadele nagu Dan Gillmor’i kolumn ja eelmise nädala ITee lugu leiad Petskrati ajaveebist (ajaveebi tähistab muideks seal parempoolses tulbas see Radio-märk, põhjuseks muidugi see, et ajaveeb ise tehtud Radio Userland’i nimelise softi abil).

Aga kell 1030 nagu ikka uudiseid — nii neid, mida auhinnamaiad raadiokuulajad on ise minut.ee alla kirjutanud, kui tehnokrati enda lemmik-uudis selleks nädalaks ehk eelinfot selle suve Kinobussi-tuuri kohta.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

2 Kommentaarid

 1. Hardi Uutma
  Lisatud 23. jaan. 2002 kell 15:32 | Püsiviide

  miks 2. Tehnokratt! 23. jaanuar 2002 saatest ainult väike osa arhiveeritud on?

 2. Peeter Marvet
  Lisatud 24. jaan. 2002 kell 08:15 | Püsiviide

  hmm, chekkame… thnks vihjest

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)