Kinobuss 2002 liigub ringi 2-16. august

#

Tehnokratt oli eelmisel aastal otsapidi seotud Kinobussiga ja jätkab mõistagi ka sellel aastal — kuupäevadeks 2-16. august ja kohad veel lahised. Aga kes tahab, saab nende osas oma arvamust avaldada.

Totaalseks magnetiks saab sedapuhku mõistagi “Viimne reliikvia” mis kenasti taastatud värvidega meile näitamiseks antakse; mina tahaks eelmisest aastast enam rõhku panna amatöörvideo-tegijate kaasamisele, nii filmide näitamise kui workshop’i osas (aga selleteemalise suhtlusega koliks üle digivideo.kolhoos.ee alla).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
 • Larko

  Viitaks siin kohal oma suvisele kommentaarile kinobussi kolhoosiveebis

 • Gaspar Sukk

  Viidatud link näitab ainult numbrit 2002. Vaadake parem: http://www.kinobuss.ee/

 • Peeter Marvet

  thnks Gaspar — link parandatud. Uurin hiljem, miks nii läks, nähtavasti Manilale ei meeldi üksik number selles kontekstis. http://www.kinobuss.ee/kinobuss2002 toimib.

  • Larko

   Huvitav küll sest see link töötas suurepäraselt pärast seda et ma kommentaari sisestanud olin. Kopieerinsin muidugi viite aadressirealt.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.