Blogi natuke: Radio 8 on väljas

#

Radio Userland 8 on väljas — tegelikult küll juba eelmisest reedest alates. Radio on meie kolhoos.ee / tehnokratt.net serverit jooksva Frontieri personal edition mis sobib eriti hästi ajaveebide pidamiseks ja on tõsiselt mõnus kasutada: esmakordsel käivitamisel küsitakse sinult nime, postiaadressi ja salasõna ja off you go. Keskmine aeg installist esimese teksti ülespanekuni veebis olla ca 5 minutit, aga kes väga kobad ei ole saavad ka 3 minutiga hakkama. Vaid see lugu, et Radio maksab nüüd $39.95, aga see tundub olema täpselt selline summa mille isegi mina rõõmuga nii vinge asja eest välja käin.

Installimisel tekitatakse automaatselt 10MB kasutuslimiidiga sait radio.weblogs.com alla, aga sa saad lihtsalt asja ümber konfida ka FTP-ühenduse peale, nt minu weblog istub hetkel www.hot.ee/tehnokratt all. Ja võimalus postitada uudiseid oma kolhoos.ee veebi on kah kohe-kohe tulemas.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

5 Kommentaarid