tehnokratt.net ja kolhoos.ee korrastustööd

#

Öösel vastu esmaspäeva toimusid suuremat sorti koristustööd tehnokratt.net ja kolhoos.ee serveris — kaudseks põhjuseks Frontier’i uuele versioonile üleminek (mis oleks võinud toimuda ka märkamatult), otseseks aga soov samas korrastada veidi kolhoos.ee alla tekkinud saidirägastikku. Ehk et: saidid, mida omanik pärast “ahah, nii see käibki” ütlemist enam muutnud pole, said julmalt kinga: ca 1200 -> ca 400.

Kõik kustutatu on loomulikult igaks juhuks ka konservina alles, ehk kui meie automaatika eksis saab vea lihtsalt heastada.

Ja loomulikult — täna on paras aeg julgelt kõigist silma kargavatest probleemidest teada anda (eks ikka pets@tehnokratt.net). Juba teada:

  • hetkel ei toimi veel channels.kolhoos.ee ja kogu muu agregatsioonisüsteem
  • lehekülje all servas vana kujundusega “This is a…” ja tekstis ei muutu jutumärkides Eesti viidad nagu “delfi.ee” vastavateks linkideks
  • e-arvest rääkiv mtv.kolhoos.ee on hetkel kadunud, peagi tagasi
  • ja mõned käsud on jäänud lubamata (mh workspace.search)
Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)