Olümpia, wireless & Starbucks

#

Rääkisin eile Olümpias konverentsil Sekretär 2001 teemal Eesti internetiriigiks # 1? (kahjuks veebis väljas olev jutt veidi lühikese võitu) — ning proovisin ühtlasi kohalikku traadita internetti. Nimelt saab juba mõnda aega laenata konverentsikeskuse teenindusletist Orinoco võrgukaarti (kuuldavasti varuks 3 tükki) ja … mul õnnestus teha esinemine omaenda läpaka pealt, kasutades vaheldumisi Powerpointi ja netibrauserit. Vinge! Loodetavasti ei jää olümps ainsaks selliseks oaasiks — kõhklejad võiksid eeskuju võtta Starbucks Coffee (üks USA suuremaid kohvipoe-kette) netiseerumistest.

Ja veel: Effort afoot to provide wireless LAN roaming ehk: loodetavasti saab traadita võrk tulevikus sama universaalseks sidevahendiks nagu täna GSM (huvitav, kas 3G ostnud rõõmustavad väga sellest kuuldes? lisaks siia otsa ka kolmanda uudisevihje samalt lehelt: In-house wireless 2.4 Ghz phones to ship).

[via 802.11b Networking News ]

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)