Enne loe, siis kisa

#

Ma oleksin ennast täna hommikul peaagu et roosatriibuliseks vihastanud, kui ADSL-ühendus järsku katkema hakkas. On, ei ole. On, ei ole. Sellisel puhul on teadupoolest kaks võimalust — (a) kirjutada kohe Pravdale kaebelkiri või (b) helistada alustuseks helpdeski (08009966) või riketesse (165).

Paraku on selliste äkiliste hädade puhul tõenäosus, et tegemist ei ole sinu isikliku probleemiga ja helpdesk kipub umbes olema… Ja selliseks puhuks kui sul vahelduva eduga siiski netiühendust õnnestub saada on hea koht vaadata järgi, ega juhuslikult ei ole tegemist korraliste remonditöödega: helpdesk.neti.ee.

Kuigi oleks muidugi tore, kui ET liidaks värsked ADSLi-kasutajad kohe ka postilistiga, mis mulle näiteks päev varem teataks plaanitavast probleemist…

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

 1. Valle Mesinik
  Lisatud 5. juuli 2001 kell 06:50 | Püsiviide

  E.T. mehed tuleb kohale kutsuda ja nii kauaks ketiga sideseadme külge ühendada kuni side on korda tehtud.

  Mul on endal selleks kulunud kunagi 2 kuud et sideliin korda tehtaks!

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)