Väätsa & HomePNA

#

Meie igati toetame Väätsalaste ettevõtmist (EPL algtekst siin), samas aga rõhutame: tegemist on “ebakvaliteetse internetiühendusega”, mida Sideamet ja Teede & Sideministeerium kavatsevad järgmisena piirama hakata (sama Mega’s). Keegi Marvet oli vist ainus, kes riskis väita, et päris nii ikka ei saa, sest päris mitmel pool võib olla interneti puhul olululine binaarne kvaliteedikriteerium: on / üldse ei ole.

NBNBNB! “õnneks” ongi EENet selle pardaki ja maainimeste netiga varustamise ära lõpetanud: loe kommentaare EPL artikli lõpust. No tõesti, mis kuradi jama see olgu: maal on internet ja inimesed lausa kasutavad seda! Ära lõpetada, koheselt — iga mees ehitagu ikka oma backbone, ainult nii suudame me kogu maa täita maa fiibriga!

Ahjah, pealkirja teemadel veel: HomePNA lubanuks neil kasutada kodude ühendamiseks tavalist telefonitraati. vt www.homepna.org

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)