Otsi, otsi, otsi…

Uus nädal toob Tehnokrati postkasti kindlasti hulgaliselt kirju, millele vastamiseks on mul parim soovitus: otsi veebist vastust! Muideks, google.com on nüüd eestikeelne (loe mh “mega.ee” uudist ja kommentaare) ja oskab tõlkida (paraku veel mitte eesti keelde)!

Otsimise teema jätkuks loe aga näiteks Slashdotist What Isn’t on the Internet?, või vaata sellist lehte nagu Disturbing Search Requests — mida kõike inimesed netist ei otsi (ning mida nad selle peale leiavad, kokku kogutud serveriadministraatorite poolt). Või siis: vaata mida Anchordesk soovitab teha oma otsingutulemuste parandamiseks.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)