Kolhoosnik testib…

#

Kristjan Jansen on läbi aja teinud äärmiselt tänuväärset tööd testides erinevaid (soovitavalt tasuta) vahendeid sisuhalduseks: Kolhoosnik testib…. Kui Heiti Kender noris mõni nädal tagasi Eesti Ekspressi kolumnis nende kallal, kes otsivad netist vabavara ja proovivad selle abil oma portaali püsti panna — siis minu kindel soovitus on pigem kasutada mujal leiduvat kui hakata ise jalgratast avastama. Ning Kristjani arvamused-arvustused maksab kindlasti alustuseks läbi lugeda.

Aga muidugi olen ma Heitiga ühel arvamusel selles osas, mis puudutab portaali püstipanemist kui niisugust — kohati kiputakse seda tegama lihtsalt soovist “veel üks portaal juurde teha”…

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)