Wireless revisited

Tänase tele-krati peateemaks on traadita LAN — nimelt tekkis mul kange soov järgi uurida, kas asi ka reaalselt nii lihtne on, nagu seda seletatakse. Ilmneb, et on. Nimelt läks meil access pointi lahtipakkimiseks, käima panemiseks ja minu läpakasse draiverite installimiseks 7 minutit ja 7 sekundit (saates eksin, öeldes 8 minutit ;-). Üks õgvendus veel — nimelt mainib Tarmo “alla 10 tuh maksvat komplekti”, see ei ole siiski päris see mida meie üles panime — leiad www.3kgroup.ee kohe esilehel.

Minu poolt näidatud ADSL-WLAN marsruuter on Nokia MW1122 (võrgukaat Nokia C110/C111). Neid hetkel minu teada Eestis kasutuses ei ole, samuti ei tule nad mingi konkreetse ADSL paketiga kaasa — aga põhimõtteliselt toimivad nad suva tasemega ühenduse korral, näiteks mina kasutan hetkel ADSL Light’i.

TõBRAS ehk Tõlkiv Brauser on leitav:
ftp://ftp.eki.ee/pub/keeletehnoloogia/inglise-eesti/

Kõigi saates osalenute nimed ja kontaktid leiad tv.tehnokratt.net (nagu ikka).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)