Geopeitusel uus kodu

#

Meie geopeituse-promo on ikka vägeva tulemuse andnud: eelmise nädala lõpus oli see Delfi poolt soovitatavate lehtede hulgas, tänasest alates on nad aga kolinud omaette domeeni:

www.geopeitus.ee

Kirjutab Enn Veenpere: “Veebifirma Mask korraldas üllatuslikult geopeituse domeeni regamise ja pakkus lahkelt oma serveriruumi. Niisiis nüüd geopeitus saadaval ka aadressil www.geopeitus.ee

Tehnokrati peidetud aarde kohta leiad infi siit: Geopeitus ja Miltoni Kohvipurk. Või siis kiika juba laiemalt Eesti kohta käivat aadressil www.geocaching.com

This entry was posted in Arhiiv, Kiika veebi!. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.