Flopi asendaja võtmekimbus

#

Flopiketas on pisikeste andmekoguste liigutamiseks suht mõnus aga… Näiteks minu läpakal on hetkel flopidraivi asemel sees CD ning ega ausalt öeldes ei jää ka ühtegi ketast hetkel nägemisulatusse (ja kui jääks, oleks see arvatavasti oma 5 aastat vana ja sobiks heal juhul meeneks).

Hoopis vahvam oleks kasutada transaks midagi mis oleks pisike ning sobiks iga arvuti külge … näiteks USB porti! Selline asi täitsa olemas, vt Q. USB-draiv, mahult 16-64MB, hind vastavalt 70-200$ (aga sellise 16-megase vahest täitsa ostaks endale).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)