imelised itilahendused

Et ei oleks ainult kirutud vaid ka kiidetud kus põhjust: tellisin just Puumarketist koorma ehituskraami maale ja … järsku tekkis küsimus, et kas minuni viivatel pisikestel kruusateedel (mis kevadeti ikka päris hullus olukorras) mitte massipiirangut peal ei ole. Märke pole nagu märgand, AGA… www.mnt.ee viitab www.inspirit.ee/maantee andmebaasile kus saab valida kuvamiseks nt Harjumaa massipiirangud — ning juhul kui sa ei kujuta ette kas Harju-Risti – Paeküla puudutuab kuidagi sulle vajalikku Harju-Ristit läbivat marsruuti võib kaardi pealt vaadata.

Edastage palun kõigile krusa-juhtidele ja sisemaistele logistikutele. Vahest peavad siis paremini vastu nii teed kui närvid :-)

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)