Lee Felsenstein tahab varustada …

Lee Felsenstein tahab varustada Laose talupojad internetiühendusga — VoIP, võimalus tutvuda hindadega lähima linnakese turul ja palju muud igapäevaseks eluks vajalikku võiks teoks saada traadita interneti ja jalgratta-väntamisest elektrit saava arvuti abil. Paraku on nad veidi rahahädas ja Danny O’Brien kutsub kõiki Lee’le appi, et enne vihmaperioodi ikka võrgud käima saaks. Isegi juhul kui sa PayPal’i kaudu annetada ei saa väärib Danny lugu lugemist. [via 80211b News]

Samal ajal teiselpool maakera on internet pigem vaenlane kui abimees: ‘rohvessorid võitlevad loengutel vohava internetikasutusega, kirjutab NYTimes.

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)