Kolmap KUKUs: rahvaraamatukogudest

#

Veidi kolmapse saate sissejuhatuseks — juttu tuleb teemal rahvaraamatukogude internetiseerimine ning sellega seoses toimuv riigihange. Kes tahab võib taustaks lugeda:

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

3 Kommentaarid

 1. Urmas
  Lisatud 14. mai 2002 kell 09:21 | Püsiviide

  Tervist saatejuht.

  Kas sellest ka juttu tuleb kuhu võrku raamatukogud lülitatakse. Kas ka EENeti külge nagu koolid.

  Ja mis hakkab kuutasu olema. EENet praegu 1200EEK kuu 64 kilo kanal. Sama lahendus E.T. 64 kilo Atlas Status Light “ainult” 700EEK kuus.

  Edu!

 2. Peeter Marvet
  Lisatud 14. mai 2002 kell 13:24 | Püsiviide

  Viidatud minut.ee artikli küljes on ka riigihanke tingimused PDF kujul… ehk pakkuda võib nii- või naasugust lahendust.

 3. Simmu
  Lisatud 14. mai 2002 kell 21:02 | Püsiviide

  Muide, seda Status Laighti reklaamiti küll kui “maakohtadesse” jne. Küsisime siis ka oma vallavalitsusele, et veidi ühendust odavamaks saada, kiirust gramm juurde ja raamatukogu taha võtta. Vastus järgmine: “Liinid niigi üle koormatud ja vanad , uutesse pole mõtet investeerida!”. …

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)