Täna KUKUs: visioonid ja lahendused

#

No vabandage väga: täna hommikul oli meilegi arusaamatutel põhjustel võimatu ligi pääseda tehnokratt.net ja kolhoos.ee saitidele. Server toimis, aga nimeserver oli vist veidi metsapoole. Igastahes nüüd toimib kõik jälle kenasti.

Tänaseks 1230-pooltunni teemaks oli 20-21. septembril Tartus toimuv foorum “Visioonist lahendusteni“. Stuudios olid meil külas Andres Haamer, Tõnis Mäe, Väino Olev (esinevad ka foorumil) ja meie resident-visonäär Alan Rein.

Saate esimeses pooles soovitas Pets kangesti lugeda veidi alternatiivseid uudistesaite, vt nimekirja meie esielehe paremas servas. Eriti sai aga esile toodud minut.ee Eestist ning slashdot.org ja kuro5hin.org laiast maailmast.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)