Täna ETV: Kinobuss ehk kuidas saada kuulsaks filmitegijaks

#

Seoses ühe eriti pisikese tehnokrati ilmaletulekuga (tänan küsimast: untitled.poiss) ei ole mul hetkel mitte aega teha nii, nagu plaanis oli: ehk pista siia üles pikemat juttu kinobussi turnee käigus kasutatud tehnikast. Aga vaata palun vasakule: Digivideo ehk DV peaks enamuse olulistest küsimustest lahendama. Ja mul oleks tõesti vaja, et keegi aitaks leida kaader haaval AVI salvestamiseks vajalikku softi (või… oleks ikkagi õigem võtta midagi, mis teeks nummerdatud BMPid ja siis need kuidagi AVIks liita? appi!).

Kinobussi filmiklippe & multikaid saab näha loomulikult www.kinobuss.ee, kohe kui aega tekib läheb sinna ka meie plaanitava koolituse kohte inf.

Lisaks: Kristjan Otsmanni intervjuu Akira Hirookaga Postimehes: DoCoMo: me ei kavatse veel Põhjalasse laieneda.

Lauri Jürisoo mängu-uudised leiad pikemalt Arvutimaailmast (aga mitte veebist ;-), küll panen siia juurde Lauri poolt saates mainitud lingid:

Sarviku flopi-jutu juurde sobiksid hästi Petsi Flopireeglid.

JA KORDUS NETIS: vt loomulikult www.tv.ee (eeldatavasti tekib sinna esmasp hommikul).

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

Üks kommentaar

  1. Aigar
    Lisatud 17. sept. 2001 kell 12:57 | Püsiviide

    OK aga , mis ketas see USB porti pandav oli ja kus seda müüakse

  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)