Portaalidest, sisu- ja dokumendihaldusest

Meilt on mitmel korral küsitud, kas kolhoos.ee on ainus omalaadsete hulgas või on sarnaseid lahendusi maailmas veelgi. Alustuseks võiks tuua näitena www.slashdot.org mootoriks olev Slashdoti… ning selle klooni Squishdot (mis muideks tehtud Zope peal)

Siis… kolhoos.ee mootoriks oleva Frontieri tegijatelt on üks selline… sinu arvutisse veebiserverit tekitav asi nagu Radio Userland — http://radio.userland.com/ (tasuta, 2 mega, sisaldab veebiserverit, skriptikeelt, XML ja XML-RPC tuge ja palju muud).

Tänuväärset tööd sellelaadsete tööriistade testimisel on teinud Kristjan Jansen, loe tema kahte väga head lugu www.tehnokratt.net alt:

lisaks kommenteerib meie teeneline kolhoosnik Jarmo Tuisk, et üks põhjalik nimekiri CMSidest (content management system’itest) on leida www.camworld.com/cms/

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet (pets@tehnokratt.net). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)