Geopeitusel uus kodu

#

Meie geopeituse-promo on ikka vägeva tulemuse andnud: eelmise nädala lõpus oli see Delfi poolt soovitatavate lehtede hulgas, tänasest alates on nad aga kolinud omaette domeeni:

www.geopeitus.ee

Kirjutab Enn Veenpere: “Veebifirma Mask korraldas üllatuslikult geopeituse domeeni regamise ja pakkus lahkelt oma serveriruumi. Niisiis nüüd geopeitus saadaval ka aadressil www.geopeitus.ee

Tehnokrati peidetud aarde kohta leiad infi siit: Geopeitus ja Miltoni Kohvipurk. Või siis kiika juba laiemalt Eesti kohta käivat aadressil www.geocaching.com

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)